MOTOmed layson.la

Urządzenie do treningu nóg lub ramion / górnej części tułowia


zapytaj o cenę

Wersja urządzenia MOTOmed layson.la z podstawą rozsuwana pod kątem.

MOTOmed layson to początek nowej generacji urządzeń do terapii ruchowej na leżąco. Innowacyjne urządzenie przyłóżkowe umożliwia aktywny oraz wspomagany silnikiem aktywny trening nóg zapewniając nieskomplikowaną, prostą obsługę.

Z pewnością to nie przypadek, że MOTOmed możemy spotkać w niemal wszystkich pionierskich klinikach na całym świecie. Urządzenia do terapii ruchowej MOTOmed są stosowane w niezliczonych obszarach, które wymagają odpowiednio dobranej, innowacyjnej koncepcji. Nie można zapominać o dużej liczbie osób, które korzystają z MOTOmed w ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki i we własnych czterech ścianach. Dla lepszej jakości życia.

MOTOmed Next Generation wyróżnia się innowacyjnym designem z nową technologią dotykową. Poprzez zoptymalizowane proporcje, niespotykaną regulację wysokości, nowoczesną koncepcję higieny i przekonującą funkcjonalność modele są interpretowane na nowo. Tym samym MOTOmed oferuje zupełnie nowe doświadczenie ruchu

Łatwa obsługa i nowoczesne zarządzanie higieną.


Zasadniczą zaletą urządzenia jest możliwość dowolnego i łatwego przemieszczania go dzięki obrotowym rolkom. Wysokiej jakości materiał, którym wykończona jest obła obudowa urządzenia, spełnia wszelkie wymogi higieniczne ośrodków i szpitali (można przeprowadzić 100% dezynfekcji higienicznej, wymaganej przez ośrodki rehabilitacyjne, szpitale, ośrodki dializ oraz zakłady opieki leczniczej i pielęgnacyjnej.

Wyposażenie seryjne:

  • Bezpieczne pedały pod stopy pokryte plastikiem, z łatwymi do dezynfekcji taśmami do zapinania oraz systemem szybkiej wymiany (para, wraz z prętami do pedałów)
  • Uchwyty dla dłoni pokryte plastikiem z systemem szybkiej wymiany (para)
  • Ustawienie kąta zgięcia stawu kolanowego, z pokrętłem

Możliwości dofinansowania


Istnieje możliwość dofinansowania zakupu sprzętu przez MOPSy, PFRON oraz fundacje prywatne. Dalszych informacji udziela przedstawiciel MOTOmed pod numerem telefonu: +48 694 340 218.Wypróbowanie sprzętu


Istnieje możliwość wypróbowania sprzętu w domu. Dalszych informacji udziela doradca MOTOmed pod numerem telefonu: +48 694 340 218.

Galeria zdjęć