RECK MOTOmed - urządzenia do terapii ruchowej

Firma RECK MOTOmed została utworzona w 1957 roku (pod nazwą RECK Technik) i zaczynała jako typowe przedsiębiorstwo rzemieślnicze. Od 2014 roku RECK zatrudnia ponad 260 pracowników i jest światowym liderem w dziedzinie terapii ruchowej, który na rynku wyróżnia się nie tylko swoim doświadczeniem, ale również nowoczesnością i innowacyjnością. Firma od lat stawia na rozwój i prowadzi badania, które mają na celu usprawnić efektywność ich urządzeń wspomaganych motorem Reck, jednocześnie stawiając na wysoką jakość. Solidne fundamenty pozwalają się rozwijać tej rodzinnej firmie od przeszło 60 lat.

RECK chce zachować swoją niezależność i autonomię w kwestiach gospodarczych i decyzjach dotyczących samych produktów. Firma zbudowała działy zajmujące się badaniami, rozwojem, produkcją, montażem i sprzedażą połączoną z marketingiem. Cały proces odbywa się w siedzibie firmy położonej w Górnej Szwabii. Wieloletnie doświadczenie RECKa umożliwia z łatwością dostosowywać urządzenia terapeutyczne MOTOmed do indywidualnych potrzeb klientów.

Od przeszło 60 lat RECK z dumą podkreśla, że wielokulturowy zespół przyczynia się do pozytywnej atmosfery w pracy. Wszystko to wpływa na jakość produktów i usług oferowanych przez firmę.

W regularnych odstępach czasu niezależne instytuty testują i certyfikują procesy robocze i modele MOTOmed. Firma spełnia standardy europejskiej dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych, a także wszystkie wymogi prawne i administracyjne niemieckiej dyrektywy dotyczącej urządzeń medycznych (MPG).

W samych Niemczech RECK obsługuje ponad 2000 punktów zaopatrzenia medycznego, a produkty firmy dostępne są w ponad 135 krajach na całym świecie.

Z dumą podkreślamy, że firma POLOmed jest jedynym oficjalnym dystrybutorem urządzeń RECK MOTOmed na Polskę.