O nas

Firma POLOmed Andrzej Połoński jest obecna na polskim rynku od 2006 roku. Od tego czasu jesteśmy jedynym i oficjalnym przedstawicielem firmy RECK MOTOmed Niemcy, która zajmuje się produkcją urządzeń do terapii ruchowej wspomaganych pracą silnika. Dzięki ścisłej współpracy z lekarzami, terapeutami, uniwersytetami oraz pacjentami, z urządzeń MOTOmed, które są wspomagane pracą silnika z rozbudowanymi elektronicznymi programami terapeutycznymi, korzystają pacjenci w ponad 70 krajach.

Firma POLOmed działa na polskim rynku rehabilitacyjnym, korzystając z doświadczeń firmy RECK MOTOmed. Prowadzimy sprzedaż wszystkich typów urządzeń MOTOmed (ROTORY), oraz służymy radą przy wyborze urządzenia i oprzyrządowania i doborze odpowiednich sekwencji programów terapeutycznych. Dostarczamy sprzęt osobiście, przeprowadzając odpowiednie szkolenia.

Bardzo ważnym elementem naszej aktywności, jako jedynego przedstawiciela firmy Reck MOTOmed, jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów i pacjentów. Dzięki firmie RECK MOTOmed, która pracuje według certyfikowanego systemu zarządzania jakością, firma POLOmed Andrzej Połoński może zaoferować sprzęt "Made in Germany" gwarantując tym samym najlepszą jakość i poziom bezpieczeństwa pacjenta podczas prowadzonej terapii ruchowej z urządzeniami MOTOmed.

Od lat zajmujemy się wyposażeniem w sprzęt firmy RECK MOTOmed szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych, zakładów opieki społecznej ZOL oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych i osób prywatnych. Wielu naszych pacjentów z problemami dysfunkcji ruchowych na skutek chorób neurologicznych i powstałej spastyczności posiada nasze urządzenia: MOTOmed viva2, MOTOmed VIVA2 LIGHT, MOTOmed gracile 12, MOTOmed LETTO 2 oraz najnowszy model MOTOmed MUVI w domach, kontynuując rehabilitację w warunkach domowych.

Ponadto firma POLOmed posiada dział autoryzowanego serwisu firmy RECK MOTOmed.

Współpraca z firmą RENDER Robert Suder zapewnia wszystkim naszym Klientom szybką i sprawną obsługę serwisową gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Wykonujemy przeglądy bezpieczeństwa urządzeń MOTOmed na terenie całej Polski. Przeprowadzamy szkolenia oraz służymy pełnym doradztwem w zakresie zakupionego i używanego sprzętu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok.

Dyplomy i wyróżnienia