Efektywny ruch dla Twojego dziecka

Dla rodziców najważniejsze jest przede wszystkim zdrowie i samopoczucie swojego dziecka. Jako oficjalny i jednocześnie jedyny przedstawiciel firmy MOTOmed na rynek Polski, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną na rotor do terapii ruchowej MOTOmed gracile12, który jest unikalnym - opracowanym przez niemieckich ekspertów - urządzeniem o napędzie silnikowym dedykowanym właśnie dzieciom. Specjalna konstrukcja i możliwość regulacji powodują, że sprzęt ten będzie rósł wraz z dzieckiem.

Warto podkreślić, że urządzenie posiada zaimplementowany system motywujący przeznaczony właśnie dla dzieci. Dzięki niemu nasza pociecha będzie stale dopingowana do regularnej i systematycznej pracy.

MOTOmed gracile12 zostało przygotowane z precyzyjną dokładnością i wyposażone w szereg funkcji ochronnych - w tym specjalny system rozluźniający wykrywający spastyczność. Więcej na temat samego urządzenia przeczytacie Państwo tutaj.

Więcej na temat październikowej oferty dowiedzie się Państwo od naszego przedstawiciela pod numerem telefonu: +48 694 340 218.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.