MOTOmed gracile12

MOTOmed gracile12 efektywny ruch dla dzieci


zapytaj o cenę

MOTOmed gracile 12 jest jedynym urządzeniem do terapii ruchowej o napędzie silnikowym, które zostało opracowane i skonstruowane specjalnie dla dzieci. Wąski rozstaw pedałów oraz możliwość regulacji wysokości osi silnika sprawiają, że dzieci powyżej 90cm wzrostu mogą ćwiczyć fizjologiczny ruch. Duży kolorowy wyświetlacz oraz motywujące gry MOTOmax i TRAMPOLINmax bawią i zachęcają do codziennego treningu.

Dzieci rosną - i MOTOmed razem z nimi.


Odstęp między podstawkami pod stopy MOTOmed gracile12 wynosi zaledwie 12cm, co oznacza, że nawet małe dzieci oraz osoby niepełnosprawne niskiego wzrostu mogą trenować przy fizjologicznej pozycji stawów, nie doprowadzając do szkodliwego przeciążania stawów kolanowych i biodrowych.

MOTOmax - trening, który bawi


Dla aktywnie trenujących dzieci, sprowokowanie figurki MOTOmax do wykonywania podskoków jest dodatkowym wyzwaniem. MOTOmax "uśmiecha się i podskakuje z radości", jeżeli ćwiczącemu uda się równomiernie pracować nogami/ramionami.

Funkcje MOTOmed a bezpieczeństwo


Urządzenie MOTOmed posiada wiele funkcji ochronnych, takich jak np. napęd rozluźniający z ochroną ruchu oraz rozpoznawanie spastyczności. Dzięki nim, mimo ograniczeń fizycznych, możliwa jest codzienna bezpieczna terapia ruchowa.

Medyczne pomoce terapeutyczne


Istnieje możliwość dofinansowania zakupu sprzętu przez MOPSy, PFRON oraz fundacje prywatne. Dalszych informacji udziela przedstawiciel MOTOmed pod nr. tel. 694 340 218.

Wypróbowanie sprzętu


Istnieje możliwość wypróbowania sprzętu. Dalszych informacji udziela przedstawiciel MOTOmed pod nr. tel. 694 340 218.

Galeria zdjęć