MOTOmed loop.la prof.

trening nóg i górnych partii ciała (ramiona i ręce)


zapytaj o cenę

Urządzenie MOTOmed® loop.la prof. dedykowane jest do klinik, gabinetów rehabilitacyjnych itp. i jest przeznaczone do treningu nóg i górnych partii ciała (ramiona i ręce). Nowa generacja urządzeń MOTOmed loop została stworzona z myślą o pacjentach siedzących, nawet na wózku inwalidzkim. Nowa technologia na minimalnej przestrzeni.

Urządzenie MOTOmed loop zapewnia łatwą, intuicyjną obsługę, umożliwia wywoływanie własnych plików obrazu podczas treningu. MOTOmed loop to nowy produkt medyczny umożliwiający regulację wysokości trenera nóg. Taki łatwy może być ruch!

Z pewnością to nie przypadek, że MOTOmed możemy spotkać w niemal wszystkich pionierskich klinikach na całym świecie. Urządzenia do terapii ruchowej MOTOmed są stosowane w niezliczonych obszarach, które wymagają odpowiednio dobranej, innowacyjnej koncepcji. Nie można zapominać o dużej liczbie osób, które korzystają z MOTOmed w ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki i we własnych czterech ścianach. Dla lepszej jakości życia.

MOTOmed Next Generation wyróżnia się innowacyjnym designem z nową technologią dotykową. Poprzez zoptymalizowane proporcje, niespotykaną regulację wysokości, nowoczesną koncepcję higieny i przekonującą funkcjonalność modele są interpretowane na nowo. Tym samym MOTOmed oferuje zupełnie nowe doświadczenie ruchu

Trzy tryby terapeutyczne


Tryb pasywny: ruch wspomagany silnikiem, bez wysiłku własnego, szczególnie dobrze nadaje się do regulacji napięcia mięśni, rozluźnienia mięśni, zmniejszenia spastyczności, utrzymania ruchomości stawów, poprawy krążenia krwi i mobilizacji. Użytkownik może sam określać prędkość ruchu pasywnego.

Tryb wspomagany: funkcja pedałowania wspomaganego MOTOmed umożliwia łagodne przejście z treningu pasywnego do aktywnego. Funkcja umożliwia aktywne wykonywanie ruchów nawet przy najmniejszej sile własnej. Bez nadmiernego obciążenia możliwe jest odkrywanie i wzmacnianie szczątkowych sił mięśni.

Tryb aktywny: trening MOTOmed z zastosowaniem ostrożnie dawkowanych oporów hamowania wzmacnia muskulaturę nóg i brzucha/miednicy oraz rąk i górnej części ciała, a także wspomaga pracę układu krążenia. Możliwy jest wzrost wytrzymałości, koordynacji i siły.Możliwości dofinansowania


Istnieje możliwość dofinansowania zakupu sprzętu przez MOPSy, PFRON oraz fundacje prywatne. Dalszych informacji udziela przedstawiciel MOTOmed pod numerem telefonu: +48 694 340 218.

Wypróbowanie sprzętu


Istnieje możliwość wypróbowania sprzętu w domu. Dalszych informacji udziela doradca MOTOmed pod numerem telefonu: +48 694 340 218.

Galeria zdjęć