MOTOmed layson.la

Urządzenie do treningu nóg lub ramion / górnej części tułowia


zapytaj o cenę

Wersja urządzenia MOTOmed layson.la z podstawą o równoległych szynach.

MOTOmed layson to początek nowej generacji urządzeń do terapii ruchowej na leżąco. Innowacyjne urządzenie przyłóżkowe umożliwia aktywny oraz wspomagany silnikiem aktywny trening nóg zapewniając nieskomplikowaną, prostą obsługę.

Z pewnością to nie przypadek, że MOTOmed możemy spotkać w niemal wszystkich pionierskich klinikach na całym świecie. Urządzenia do terapii ruchowej MOTOmed są stosowane w niezliczonych obszarach, które wymagają odpowiednio dobranej, innowacyjnej koncepcji. Nie można zapominać o dużej liczbie osób, które korzystają z MOTOmed w ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki i we własnych czterech ścianach. Dla lepszej jakości życia.

MOTOmed Next Generation wyróżnia się innowacyjnym designem z nową technologią dotykową. Poprzez zoptymalizowane proporcje, niespotykaną regulację wysokości, nowoczesną koncepcję higieny i przekonującą funkcjonalność modele są interpretowane na nowo. Tym samym MOTOmed oferuje zupełnie nowe doświadczenie ruchu

Łatwa obsługa i nowoczesne zarządzanie higieną.


Zasadniczą zaletą urządzenia jest możliwość dowolnego i łatwego przemieszczania go dzięki obrotowym rolkom. Wysokiej jakości materiał, którym wykończona jest obła obudowa urządzenia, spełnia wszelkie wymogi higieniczne ośrodków i szpitali (można przeprowadzić 100% dezynfekcji higienicznej, wymaganej przez ośrodki rehabilitacyjne, szpitale, ośrodki dializ oraz zakłady opieki leczniczej i pielęgnacyjnej.

Wyposażenie seryjne:

  • Bezpieczne pedały pod stopy pokryte plastikiem, z łatwymi do dezynfekcji taśmami do zapinania oraz systemem szybkiej wymiany (para, wraz z prętami do pedałów)
  • Uchwyty dla dłoni pokryte plastikiem z systemem szybkiej wymiany (para)
  • Ustawienie kąta zgięcia stawu kolanowego, z pokrętłem


Możliwości dofinansowania


Istnieje możliwość dofinansowania zakupu sprzętu przez MOPSy, PFRON oraz fundacje prywatne. Dalszych informacji udziela przedstawiciel MOTOmed pod numerem telefonu: +48 694 340 218.Wypróbowanie sprzętu


Istnieje możliwość wypróbowania sprzętu w domu. Dalszych informacji udziela doradca MOTOmed pod numerem telefonu: +48 694 340 218.

Galeria zdjęć