MOTOmed viva2 Parkinson

MOTOmed terapia ruchowa do 90 obrotów/min.


zapytaj o cenę

Urządzenie MOTOmed viva2 Parkinson zostało skonstruowane dzięki odkryciu dokonanemu przez amerykańskich naukowców udowadniającym, że szybki ruch podobny do pedałowania, zdecydowanie redukuje symptomy choroby Parkinsona. Wprowadzenie specjalnych komponentów umożliwia osiągnięcie tempa do 90 obrotów na minutę, a tym samym stosowanie nowej metody terapeutycznej "ćwiczenie wymuszone" (forced exercise).

Specjalny program dostosowany do indywidualnych potrzeb


Dzięki urządzeniu MOTOmed viva2 Parkinson, pacjenci chorujący na tę chorobę mogą codziennie ćwiczyć szybki pasywny ruch w domu. Specjalny program treningowy, który można dopasować do indywidualnych potrzeb sprawia, że każdy trening jest prosty do przeprowadzenia i skuteczny.

Biofeedback i motywacja


Urządzenie MOTOmed viva2 Parkinson wyposażone jest w sprawdzone funkcje modelu MOTOmed viva2. Ochrona ruchu z programem rozluźniania skurczów umożliwia bezpieczny trening nawet wtedy, gdy wystąpi nagły skurcz. Trening symetryczny jest optymalną formą ćwiczenia przy deficytach jednej strony, a program motywujący MOTOmax sprawia, że trening staje się zróżnicowany i zajmuje nie tylko ciało, ale również ducha. Duży kolorowy ekran z systemem obsługi wg kolorów sprawia, że obsługa urządzenia staje się wyjątkowo łatwa i zrozumiała.

Oprzyrządowanie dodatkowe optymalizujące trening


Urządzenie MOTOmed viva2 Parkinson jest seryjnie wyposażone w czytnik kart z chipem, co umożliwia korzystanie z dodatkowego oprogramowania analizy i oceny treningu sam2. Specjalny program daje możliwość długotrwałego zapisywania danych treningowych oraz ich analizy

Możliwości wypróbowania sprzętu


Istnieje możliwość wypróbowania sprzętu viva2 Parkinson w domu. Dalszych informacji udziela doradca MOTOmed pod numerem telefonu: 694 340 218.