MOTOmed letto2 ręce/nogi

Skuteczny ruch dla całego ciała


zapytaj o cenę

MOTOmed letto2 ręce/nogi jest jedynym wspomaganym przez silnik urządzeniem do terapii ruchowej dla pacjentów leżących, umożliwiającym trening nóg i ramion oraz górnej części tułowia pasywnie, z asystą lub aktywnie. Urządzenie przeznaczone jest dla osób dorosłych i dzieci.

Mobilizowanie całego ciała


Dzięki odpowiedniemu rozwiązaniu technicznemu przestawienie urządzenia z trenera ramion na trenara nóg wymaga tylko kilku ruchów. Elementy wyposażenia (uchwyty na dłonie, podstawki pod stopy) można przechowywać w obudowie urządzenia MOTOmed letto2 ręce/nogi. Dzięki temu są one w każdej chwili dostępne w celu przeprowadzenia treningu.

Małe pomieszczenia


Konsola z silnikiem urządzenia MOTOmed letto2 jest obrotowa, co umożliwia ustawienie sprzętu po lewej, po prawej stronie lub w nogach łóżka. Dzięki temu terapia może być przeprowadzana nawet w małym pomieszczeniu.

Wygodna obsługa


Urządzenie letto2 ręce/nogi jest fabrycznie wyposażone w hydrauliczny regulator wysokości oraz ręczną regulację fleksji stawu kolanowego.

Dofinansowanie


Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na zakup urządzenia. Po dalsze informacje prosimy zgłosić się do przedstawiciela firmy, pod nr telefonu: 694 340 218.

Testowanie sprzętu


Istnieje możliwość wypróbowania urządzenia. Po dalsze informacje prosimy zgłosić się do przedstawiciela firmy, pod nr telefonu: 694 340 218.

Galeria zdjęć