MOTOmed muvi

Lepsza skuteczność terapii dzięki innowacji


zapytaj o cenę

Chcąc ćwiczyć na jednym z modeli MOTOmed, pacjent decyduje sam, czy trening ma się odbyć przy pomocy pracy silnika, czy nie. Model MOTOmed muvi posiada wyjątkową właściwość umożliwiającą symultaniczny trening całego ciała. Inteligentnie sterowany ruch reaguje indywidualnie na warunki każdego ćwiczącego. Przyjazne wzornictwo i zoptymalizowana higieniczność urządzenia spełniają wszelkie wymogi i życzenia w zakresie jakości, obsługi i ergonomiczności. MOTOmed muvi umożliwia nowoczesnemu człowiekowi ruch.

Symultaniczny ruch nóg i ramion


Wyjątkową cechą MOTOmed muvi jest możliwość symultanicznego ruchu nóg i górnej części tułowia. Po raz pierwszy możliwe jest równoczesne ćwiczenie obu części ciała, co daje dobre skutki mimo niewielkiego wysiłku terapeutycznego.

Obsługa


Dzięki prostej (intuicyjnej) obsłudze urządzenia, radzą sobie z nim samodzielnie również pacjenci z deficytami. Specjalnie opracowany nowy 12 - calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy jest bardzo wyraźnie czytelny, stację obsługi można przechylać i obracać. Można zamówić wersję z klawiszami przy ekranie. Istnieje również możliwość wpisania aktualizacji oprogramowania z pamięci USB.

Indywidualne ustawienia


Urządzenie MOTOmed muvi daje się łatwo regulować w poziomie i w pionie. Możliwość wysunięcie podstawy urządzenia i szybkiej zmiany uchwytów ułatwia bezproblemowe indywidualne dopasowanie urządzenia do ćwiczącego.Wysoka jakość


Model MOTOmed muvi jest reakcją firmy RECK-Technik na aktualne wymogi stawiane przez nowoczesne kliniki i centra opieki: wszystkie materiały wykorzystane do produkcji urządzenia umożliwiają łatwe utrzymanie urządzenia w czystości i jego dezynfekcję. Całościowa obudowa z metalu zapewnia stabilność i długą żywotność urządzenia.